Галявський ДНЗ (ясла-садок) "Веселка"
»

Головна » 2013 » Листопад » 19 » Мальовничий куточок
Мальовничий куточок

В одному із мальовничих куточків села Галяво, Чорнухинського району, Полтавської області знаходиться Галявський дитячий садок.
Галявський дошкільний навчальний заклад був відкритий 20 cерпня 1986року. Тут виховуються та навчаються діти від 2-х до 6-ти років.
Педагогічна робота у дошкільному закладі проводиться згідно Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Навчання та спілкування з дітьми відбувається державною мовою.
Робота ДНЗ ґрунтується на принципі народності ( прагнення дитини до добра, милосердя, любові, правди, справедливості).
Для формування духовної культури дошкільників ми використовуємо спеціально розроблену систему занять з ознайомлення із звичаями та традиціями українського народу. До них входять: «Різдво», «Великдень», «Спас», тематичні заняття, свята та розваги « Родинне свято», «Оселя наших пращурів», «Українському роду нема переводу», «Українські вечорниці» та інші. У таких світлих спільних з дорослими святах формуються емоційна зрілість, почуття єдності, основи духовності.
Складний виховний процес проходить просто і ненав’язливо з великою любов’ю до дітей і починається якось непомітно з ніжної колисанки, нехитрої забавлянки, найпростішої іграшки. У роботі вихователів використовується духовне надбання українського народу, народної творчості в поєднанні з педагогічною спадщиною В. Сухомлинського, С. Русової.
Прилучення дітей до національних традицій, ознайомлення з життям та побутом українського народу, з усною народною творчістю – важливий аспект роботи Галявського дошкільного навчального закладу.

Переглядів: 523 | Додав: Natulya | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: